Proč to děláme složitě? Jsme malý lihovar. Možná úplně nejmenší. Naše šarže mají nejčastěji okolo 500 láhví. Proto se naše výrobky většinou nedostanou na eshopy nebo do obchodů. Naprostou většinu toho, co vyprodukujeme, prodáme přes mailing registrovaným zákazníků. To jsou ti, kteří nám k tomuhle účelu dají svůj mail.

Jak to funguje? Každé dva až tři měsíce se snažíme na trh dostat dva nové produkty. Jeden z nich bude destilát, druhý likér nebo vermut. Co plánujeme do konce roku 2022 najdete tady. Když se přiblíží nová várka, všem zaregistrovaným pošleme mail. Po dobu 24 hodin si pak můžete přednostně objednat to, na co budete mít chuť. Co se do 24 hodin neprodá registrovaným, jde na web. Tam je to pro všechny.

CHCI SE TAKY REGISTROVAT

A předplatné? Pak nabízíme ještě jednu vychytávku. Všechny naše výrobky si můžete předplatit na rok dopředu. Předplatné na rok 2022 stojí 9000 Kč a je v něm všech 5 destilátů a 5 likérů, které za rok připravíme. Včetně poštovného. Celkem teda 10 láhví. Nemusíte se o nic starat a dvě láhve z každé emise vám přijdou vždycky až domů. Předplatitelé mají nejvíc největší přednost a cena je včetně dopravy v rámci naší domoviny.

CHCI SI TO TAKY PŘEDPLATIT

Jste restaurace, bistro nebo bar a chcete naše nápoje? Napište nám!